OFERUJEMY OBIEKTY:

image

UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Posiadamy doświadczenie w wytwarzaniu konstrukcji pod budowę: galerii handlowych, obiektów sportowych, budynków mieszkalnych, garaży podziemnych. Wytwarzaliśmy konstrukcje pod zintegrowane centra komunikacji, drogi, mosty oraz wiele innych inwestycji.

image

PRZEMYSŁOWE I SANITARNE

W naszym doświadczeniu można znaleść takie obiekty jak ciepłownie, oczyszczalnie ścieków, elektrociepłownie. Proponujemy rozwiązania, które spełniają wymagania przedsiębiorców, a jednocześnie zapewniają estetykę, pełen komfort i bezpieczeństwo.

image

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

W naszej ofercie znajduje się budowanie konstrukcji stalowych hali produkcyjnej wraz z obudową. W wewnątrz hal wykonujemy konstrukcje wsporcze pod sprzęt niezbędny do uruchomienia procesu produkcji oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy.

image

HALE MAGAZYNOWE

W naszej ofercie znajduje się budowanie konstrukcji stalowych hal magazynowych, w tym również silosy. Dodatkowo wykonujemy drobne elementy stalowe, które podnoszą użyteczność obiektu oraz estetykę.

image

ORAZ INNE

Jesteśmy otwarci na realizowanie projektów niestandardowych. Lubimy podejmować wyzwania w postaci nietypowych zleceń, dowodem na to jest budowanie obiektów tj. tunel aerodynamiczny w Lesznie.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz przygotujemy darmową wycenę

NASZE USŁUGI

Jesteśmy otwarci na świadczenie usług dla dużych Inwestorów jak i indywidualnych odbiorców. Nasze Konstrukcje znajdują zastosowanie w szerokiej gamie obszarów gospodarki. Realizujący zlecenia na terenie całego kraju oraz w innych krajach Europy.

Projektowanie

Posiadamy wykształconych projektantów oraz nowoczesne programy i sprzęt w zakresie projektowania konstrukcji stalowych.

Malowanie z oczyszczaniem

Konstrukcję stalową zabezpieczamy antykorozyjnie oraz przeciwpożarowo stosując malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym. W naszych usługach znajduje się, oczyszczanie, cynkowanie zanurzeniowe wg PN-EN ISO 1461.

Operacje cięcia stali

Obróbka termiczna i mechaniczna metali w naszej firmie cechuję się wysoką jakością oraz znacznymi walorami estetycznymi. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, w tym przecinarki plazmowe i tlenowe CNC.

image

Dostawy stali

Transportu konstrukcji stalowych, które ze względu na swoje niestandardowe rozmiary wymagają specyficznego sposobu przewozu, dlatego zapewniamy profesjonalną i sprawną dostawę na budowę.

Spawanie

Specjalizujemy się w spawaniu stali węglowej i stopowej. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje zgodne z normą europejską PN-EN 9606-1 w metodzie spawania 135. Spełniamy wymagania jakościowe zgodnie z PN-EN ISO 3834 oraz PN-EN 1090-2.

Budowa oraz montaż

Zapewniamy dostawę oraz kompleksowy montaż konstrukcji stalowych wraz z budową ścian i zadaszenia w tym obróbki blacharskie itp. Wewnątrz obiektu oferujemy montaż elementów stalowych jak konstrukcje pod maszyny, wentylatory, schody stalowe, barierki, kraty i inne.